• Новак
| права црвени нозе 6 * 6 * 5MM вертикална нозе во Такт Switch 4 метри / копче за префрлање 6x6x5 нозете на бакар

| права црвени нозе 6 * 6 * 5MM вертикална нозе во Такт Switch 4 метри / копче за префрлање 6x6x5 нозете на

DEN 787.20
Во достапна форма

Пристапност


1 правиме секој трговија со искреност. Сите производи Ние доџо. Доџо-то.обезбеди се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и don 't вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност во компанијата суфикси пакети или брендови на IC се во друштво' s цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 Ако имаат голема количина на orders Please контактирајте со нас да се преговара за цената
Приемот на 4. По goods If тоа е нашата mistake We ќе се поправи нашите mistakes Please контактирајте со нас пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации Повратни информации е многу важно за нас PLS оставете 5 ѕвезди Повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите itemsor PLS контакт со. Ако има некој проблем со нашите објекти. Ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, Ако се многу модели на двете двете ве молиме забелешка на објектот Бр. Треба по уплатата.

Главните карактеристики

Гаранција:
Стандард
Тип На Прекинувач:
Притисок Префрлате
Карактеристики:
Стандард
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
Стандард
Место на Потекло:
Wenzhou Жеџијанг
Модел:
TS-037-2
Отпорност На Изолација:
> 100MΩ
Контакт Отпор:

Избор на клиент