• Новак
5pcs Златна боја Природни Druzy geode druse druse прстени, Кварцен Камен Прстени,Накит Прст кристал Прстен R37

5pcs Златна боја Природни Druzy geode druse druse прстени, Кварцен Камен Прстени,Накит Прст кристал Прстен

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Природни Ахат, Злато Позлатен, Кристал
Прстен Големина : 16-22mm (прилагодливи)
Камен Големина : Години : Камен Големина : 13-15*21-23mm ( како референца )
(1 инч = 25.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.0393 инчи)
Боја : види слика
Почитувани купувачи :
Сите овие прстени се разликува малку во големина и карактеристики.
Така ќе добиете само многу сличен прстен со слика покажува ,се надевам, ќе може да ги разбере!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Нередовните
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
R37
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент