• Новак
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Кулер за Ладење Вентилатор за HP Compaq 511 515 516 610 615 616 CQ510 CQ511 CQ515 CQ516 CQ610 CQ615

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Кулер за Ладење Вентилатор за HP Compaq 511 515 516 610 615 616 CQ510 CQ511 CQ515 CQ516 CQ610

DEN 349.00
DEN 367.68
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации :
1. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни. Осигурете се дека моделот е вистинскиот ви треба.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција.
Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Секој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работи
Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
Контакт со нас на :
1. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Ако се уште не се сигурни по comparation, ве молиме Контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
USB Порти:
Лаптоп
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
511 515 516 610 615 616 CQ510 CQ511 CQ515 CQ516 CQ610 CQ615
Апликацијата Лаптоп Големина:
Лаптоп

Избор на клиент