• Новак
100pcs 4.8 мм Црвен ПВЦ Женски Splice Crimp Терминал Целосно Изолирана Жица Кабел Конектор Електрични Лопата

100pcs 4.8 мм Црвен ПВЦ Женски Splice Crimp Терминал Целосно Изолирана Жица Кабел Конектор Електрични Лопата

DEN 243.36
Во достапна форма

Пристапност


· Пакет Вклучуваат : 10 0pcs 4. Струја : 10 A
· Материјал : ПВЦ
· Добар квалитет изолирани терминали crimp
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Време на испорака само за референца.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.5mm2
· Макс.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
HJUN
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
Изолација Терминал Конектори
Максимална струја:
10A
Одговараат На Жица Големина:
0.5-1.5 mm плоштад
Големина:
L21mm*D4.8mm
боја:
Црвена

Избор на клиент