• Новак
8at080tn52v.1

8at080tn52v.1

DEN 806.00
DEN 1104.00
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Погоре е еден екран Контролер бесплатно )
Ве молиме направете ја фотографијата погоре Појавување на тужба )
84 43
Периферни димензии : 183mm*140mm
Визуелна големина : 164 mm*123mm
Врската интерфејс : 4 PIN Du Pont 2.54 мм растојание socket

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на клиент