• Новак
2017 нова жешка Обичај Ѓердани & Приврзоци Бакнеж на месечината Накит Стаклена Купола Додатоци Најдобри Пријатели Подарок Идеја HZ1

2017 нова жешка Обичај Ѓердани & Приврзоци Бакнеж на месечината Накит Стаклена Купола Додатоци Најдобри Пријатели

DEN 45.00
DEN 75.84
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
EMS
За 3-7 дена
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
e Packet
За 7-15 дена
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.3937 инчен
Карактеристики : Мода, едноставен, стилски, и висок квалитет. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина.
Пакет Содржина : 3 парчиња × 1 пакет
99
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Тоа само ќе ве однесе една минута. Погоден за случува свадба партија или банкет.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Љубов Дрво ѓердан
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
27*27mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Должина:
50CM
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (3 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.02kg (0.04lb.)
Пакет Големина:
13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)

Избор на клиент