• Новак
Бебе силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Бебе силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

DEN 96.00
DEN 191.52
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши големина : 6.5*4.5 cm
Класичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
CK-СМ-204
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Торта Алатки Тип:
Габи,
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
храна одделение
боја:
по случаен избор

Избор на клиент