• Новак
(10 PC/многу) метал позлата обработка кожни чанти круг рака држи се справи со се справи со декоративни додатоци

(10 PC/многу) метал позлата обработка кожни чанти круг рака држи се справи со се справи со декоративни додатоци

DEN 1379.00
DEN 1622.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Злато, Црна
Тип:
се справи со
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BPJ-159
Бренд Име:
JRLKEJEE

Избор на клиент