• Новак
Нова Топ Жешка! Zopo Боја C2 Случај,5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Ултра-тенки Кожни Луксузен Телефон Додатоци

Нова Топ Жешка! Zopo Боја C2 Случај,5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Ултра-тенки Кожни Луксузен Телефон

DEN 187.00
DEN 205.92
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
С.Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.
Гаранција : Целосна наплата или да го препрати ако пакетот не добиле во текот вети време на испорака.Тоа ќе се 100% Совршено Одговараат за Камера / Flash / Волумен Дупки.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции
Се разбира,можете, исто така, може да се земе $1. Затоа, вашите повратни информации е екстремно важна за нас.Ние зависи од вашето задоволство да се успее.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не остави никакви негативни feed врати пред да контактирате со нас.Ние ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации за сите купувачи.
Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 20-60days.
Добредојдовте Пад на превозот и комбинираат превозот ,голем попуст за големата цел!
Детали за производот
Компатибилен Модел : Случај За Zopo Боја C2
Состојба : Нова
Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа
Функција : 100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Бои : Црна, Сина, Златна, Црвена Роза, розова
Превозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено.

Главните карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
Zopo Боја C2
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај За Zopo Боја C2

Избор на клиент