• Новак
Neewer Фотографски 12-Компјутери Set Универзална Флеш Speedlite Боја Филтер за Полнење за Canon Nikon, Sony Pentax Олимп Panasonic Флеш

Neewer Фотографски 12-Компјутери Set Универзална Флеш Speedlite Боја Филтер за Полнење за Canon Nikon, Sony

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress. И никогаш нема да биде во можност да купуваат сите производи од оваа продавница.
Бесплатен Превозот
Neewer Фотографски 12-Парче Сет Универзална Флеш Speedlite Боја Филтер за Полнење за Canon Nikon, Sony Pentax Олимп Panasonic Блиц
Карактеристики :
12 различна боја филтри за светлосни ефекти и корекција на боја. Сите предмети во овој магазин НИ парк и велика БРИТАНИЈА акции , ако треба, ве молиме контактирајте го сервисот пред да Купите.
Вклучува најголемиот избор на популарни бои за контролирање на светлината од вашиот strobes.
Користете комбинации на овие fliters да созд различни ефекти, како што се кул ефекти, подобрување на тонот на кожата во портрети, боја за корегирање или појавување на амбиентниот, симулирање различни видови на светлина, мамење баланс итн.
Се поставуваат од страна на лепенка и гумени бендот, лесен за употреба, се вклучени филтер носителот одговара на повеќето чевли-планината трепка. Ние сме отворени за предлози и идеи за сè друго, ако постои проблеми откако сте го примиле пакетот , ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите , ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
10080364
Бренд Име:
NEEWER
Тип:
Флеш Speedlite Боја Филтер

Избор на клиент