• Новак
Да биде шампион крстот бод комплет Кинески цртан филм Aida смета 18ct 14ct 11ct печати везови DIY рачно изработени везана материјали торба

Да биде шампион крстот бод комплет Кинески цртан филм Aida смета 18ct 14ct 11ct печати везови DIY рачно изработени

DEN 317.00
DEN 633.12
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


14ct 2 стои тема печатени платно , значи 14ct бела печатени платно, embroider со 2 стои тема. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Други земји 20-35 работни дена од Кина, воздухот mail.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ова е најпопуларниот верзија.
УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ & КОНТАКТ
1.Се справи со Време : 2-3 работни дена за во парк објектот додека 2~7 работни дена за не во акции на објектот
3. Ние не сме resposible за било обичај должност или увоз доход. Специјална верзија, повеќе конец, заврши сликата изгледа повеќе полна и густа.
14 Платно Големина : 34x45cm
11 Платно Големина : 41x56cm, големина на слика :
Една нишка на хартиена подлога треба да биде поделена на 6 стои
Вклучува : платно, конец, игла, хартија скицата
Производ фото :
14ct бела 2 нишка
11ct печати 3 нишка
ПРЕВОЗОТ :
1.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Ве молиме контактирајте со нас пред да планирате да ја напушти која и неутрални/негативни коментари. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши од страна на комуникација. Стандардна верзија. Специјална верзија, повеќе конец, заврши сликата изгледа повеќе полна и густа.

Главните карактеристики

Големина:
unprinted canvas, printed canvas
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct 2 стои конец, 11ct 3 стои конец, 11ct 4 стои нишка
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
DREAMCREATE
Стил:
кинески стил
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Избор на клиент