• Новак
Нова Топ Жешка! ZTE Сечилото A210 Случај,5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Ултра-тенки Кожни Луксузен Телефон Додатоци

Нова Топ Жешка! ZTE Сечилото A210 Случај,5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Ултра-тенки Кожни Луксузен

DEN 187.00
DEN 205.92
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
ZTE Сечилото A210
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај за ZTE Сечилото A210

Избор на клиент