• Новак
JaheerToy Montessori Образовни Играчка Бела Коцка Дрвени Играчки Мали Блокови Геометриски Монтажа Блок за Децата, за Децата

JaheerToy Montessori Образовни Играчка Бела Коцка Дрвени Играчки Мали Блокови Геометриски Монтажа Блок за Децата,

DEN 1392.00
DEN 2400.00
-42 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние навистина го ценат тоа. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Aliexpress и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
1.Ве молиме да направи плаќање по купувањето.873 KG
Плаќање
1.
Превозот И Испорака
1. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.
Клиенти кои споделување на стоки купени во нашата продавница на facebook ќе се претстави со мал подарок.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден.

Главните карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JaheerToy
Возраст Опсег:
> 3 години
Бар-кодот:
No
Број На Модел На:
M032
Материјал:
Дрво
сертификација:
3C
Класификација:
Монтажа
3C:
Сертификат
Дрво Блок Тип:
Геометриски Монтажа Блокови
Предупредување:
имајте сува

Избор на клиент