• Новак
8x4m Божиќ Странични Светла Отворено Garlands Водопад LED Светла String Водоотпорен Свадба Партија Дом Градина Декорација

8x4m Божиќ Странични Светла Отворено Garlands Водопад LED Светла String Водоотпорен Свадба Партија Дом Градина

DEN 3468.00
DEN 4080.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Често Поставувани Прашања :
Q1 : Може ли да го поврзете 2 парчиња светла заедно?
A : Нема .5 м Светилки Количина : 1024pieces Droop Количина : 32 Жица Боја : Јасно бели Жица со Дијаметар : 1. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Пакет Содржина : 1 х Сет на LED Водопад Странични Светла
Поени да се Напомене :
Вистинска боја на овие светла може да се разликува малку од бојата дека на сликите се покаже.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL .TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
http : //www.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот.6 mm Mail Тело Материјал : ПП & TPR & CR-V челик Водоотпорен го Оценувате : IP55 Напојување : AC 110-120 V, 220-240 V Моќ Plug Модел : ЕУ,САД,АУ,велика БРИТАНИЈА Работа Живот : 60000 Часа Емитуваат Боја : RGB/Сино/Розова боја/Бела/Топло бела/Виолетова Контролер Стил : Бела боја, Водоотпорен Режим на Блиц : Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, си поигруваше/Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на Пакет Тежина : 1.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Бренд Име:
YIMIA
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,PSE,CCC
боја:
Розова,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Сина
Напон:
220V
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Глава Број:
> 200
Гаранција:
1 година
Должина:
800cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
AC-8X4M1024 Странични Светла
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Безбедно, Чиста боја, Силен, Не се топло, заштеда на Енергија, Долг живот
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Повод:
Плоштад
боја:
топло бела
Тело Материјал:
PP & TPR & CR-V челик
Тип На Батерија:
AC Приклучок
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/Нова година Ден/Божиќ
Приклучете:
ЕУ/САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU
Ноќта на вештерките:
Yes
свадба декорација:
Yes
Божиќ:
Yes
Декорација На Ноќта На Вештерките:
Yes
Божиќ декорација:
Yes
Свадба:
Yes
партија декорација:
Yes
божиќ светла:
Yes

Избор на клиент