• Новак
Рачно изработени Чевли Жена 2018 Кожа Жените Чевли Станови 3 Бои Мокасини се Лизга На Жените со Рамни Чевли Moccasins

Рачно изработени Чевли Жена 2018 Кожа Жените Чевли Станови 3 Бои Мокасини се Лизга На Жените со Рамни Чевли

DEN 949.00
DEN 1356.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
381
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
GKTINOO
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Мокасини
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик

Избор на клиент