• Новак
Чип tantalum кондензатори 107D 100UF 20V D тип 7343/2917 10% жолта поларните gall кондензатори

Чип tantalum кондензатори 107D 100UF 20V D тип 7343/2917 10% жолта поларните gall кондензатори

DEN 401.76
Во достапна форма

Пристапност


1 дали Ние секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш различни суфикси пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 Ако имате голема количина на orders Please контактирајте со нас да се преговара за цената
4.По приемот на goods If тоа е нашата mistake We ќе се поправи нашите mistakes Please контактирајте со нас пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас pls оставете 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите itemsor pls контакт со. Ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо.
6 Ако постојат многу модели на ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

Главните карактеристики

Тип:
tantalum capacitor
Број На Модел На:
Стандард
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
Surface Mount
Номинална Напон:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Жолта
is_customized:
Yes

Избор на клиент