• Новак
висок половината culottes Широки панталони рог широк нога печатени chiffon панталони танц Frenulum женски панталони Стомак Танц Секојдневен Boho

висок половината culottes Широки панталони рог широк нога печатени chiffon панталони танц Frenulum женски панталони

DEN 938.00
DEN 1103.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
27, 28, 29, 30
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
longqibao
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на клиент