• Новак
СТП материјал макара пакет лежишта со M6x12 завртки (20x5-M6x12) 10pcs/многу

СТП материјал макара пакет лежишта со M6x12 завртки (20x5-M6x12) 10pcs/многу

DEN 1032.00
Во достапна форма

Пристапност


СТП материјал пакет лежишта со завртки Валјак со дијаметар 20mm, 5mm дебелина, завртки M6 X12 Широко се користи во лифтови, медицинска опрема, подвижни појас, лизгачки врати и прозорци, машини и опрема. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг 10pcs/многу Ако ви треба пакуваат други пластични лежишта,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Постојат многу други спакувани пластични лежишта во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во Aliexpress ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Главните карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
Бренд Име:
Rong Тркалање
Број На Модел На:
Минијатурни Полиуретан Pulleys
DIY Материјали:
Електрични

Избор на клиент

12V Жичен dingdong Врата
  • Новак

12V Жичен dingdong Врата

DEN 110.00 122.40

Име : 12v жичен вратаТемпературата на работа : 1080 CВратата звук : 90dbГолемина на : 88 * 88 * 25Напон : 12 V