• Новак
кабината филтер за Camry 2.4 TOYOTA Yaris, Vios Prius, Prado, на кинескиот Ѕид ES300 / RX300 / RX350 / RX400H 87139-33010 #ST63

кабината филтер за Camry 2.4 TOYOTA Yaris, Vios Prius, Prado, на кинескиот Ѕид ES300 / RX300 / RX350 / RX400H

DEN 212.64
Во достапна форма

Пристапност

0 AWD 1994 година 121 4 Имот 2005 - СУБАРУ НАСЛЕДСТВО IV Имот (BL, BP, B13_) 2.0 AWD 3000 180 6 Имот 2003-2009 СУБАРУ ТРИБЕКА (B9) 3.0 3000 180 6 Затворени Off-Road Возило, 2006 - СУБАРУ ТРИБЕКА (B9) 3.5 Хибрид 1497 53 4 Салон 2000-2004 TOYOTA YARIS/VITZ (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.6 3630 190 6 Затворени Off-Road Возило 2007 - ТОЈОТА ТОЈОТА BELTA Салон (ZSP9_, NCP9_) 1.0 16 V 998 50 4 Hatchback 1999-2005 TOYOTA YARIS/VITZ (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.5 VVT-i TS 1497 78 4 Hatchback 2001-2005 TOYOTA YARIS/VITZ (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.0 16 V 998 48 4 Hatchback 2003-2005 TOYOTA YARIS/VITZ (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.0 (GRJ12, GRJ125) 3956 183 6 Затворени Off-Road Возило, 2003 - TOYOTA LAND CRUISER PRADO (KDJ15_, GRJ15_) 3.3 (NCP22) 1299 62 4 MPV 2002-2005 ТОЈОТА ЕХО VERSO (_NLP2_, _NCP2_) 1.5 (NCP21) 1497 78 4 MPV 2000-2005 ТОЈОТА ЕХО VERSO (_NLP2_, _NCP2_) 1.0 R 1994 110 4 Салон 2007 - СУБАРУ СЛОБОДА IV (BL, БП) 2.4 4 WD 2438 97 4 MPV 1990-2000 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KDJ12_, KZJ12_, GRJ12_, TRJ12_) 2.5 2457 127 4 Имот 2008-2009 СУБАРУ ПУСТОШ Имот (BL, BP) 3.0 V6 VVTi 3956 183 6 Затворени Off-Road Возило 2010 - ТОЈОТА ПИКНИК (_CLM2_, _ACM2_) 2.0 R 3000 180 6 Седан, 2003 година - СУБАРУ ПУСТОШ Имот (BL, BP) 2.3 VVT-i 1298 64 4 Hatchback 2005 - TOYOTA YARIS/VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) 1.0 D-4 D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 2982 120 4 Затворени Off-Road Возило 2003-2010 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KDJ12_, KZJ12_, GRJ12_, TRJ12_) 3.5 4 WD 1497 78 4 MPV 2000-2005 ТОЈОТА ESTIMA (MCR3_, ACR3_, CLR3_) 2.0 1994 101 4 Седан, 2003 година - СУБАРУ СЛОБОДА IV (BL, BP) 2.5 AWD 2457 121 4 Имот 2003 - СУБАРУ НАСЛЕДСТВО IV Имот (BL, BP, B13_) 2.7 (RZJ12) 2694 112 4 Затворени Off-Road Возило 2002-2004 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KDJ12_, KZJ12_, GRJ12_, TRJ12_) 3.

Главните карактеристики

Производителот Дел Број:
87139-33010
Осветленост Дел Број:
87139-33010
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тојота Модел:
Camry
Поставување на Возило:
in
Објектот Ширина:
214
Објектот Тежина:
400G
Објектот Висина:
17
Бренд Име:
SAFIL
Објектот Должина:
219
Другиот Дел Број:
87139-33010
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал Тип:
филтер хартија

Избор на клиент