• Новак
72pcs/set Yugioh 5DS Картички Сенка Specters се Погледне За Легендарниот Дух англиски Верзија Семејство Забава Игра Картичка Дете Играчки

72pcs/set Yugioh 5DS Картички Сенка Specters се Погледне За Легендарниот Дух англиски Верзија Семејство Забава

DEN 337.00
DEN 416.64
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


За Испорака
1.
8pcs/set Yugioh 5 DS Картички Сенка Specters се Погледне За Легендарниот Дух англиски Верзија Семејство Забава Игра Картичка Дете Играчки
4 Bag=36 Card. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Ali Express. Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со продавачот. 2 Сите карти се дојде случаен избор. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За Плаќање
1. Ние обично испрати стоката во рок од 3 дена по уплатата е потврдено. Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Бразил потреба од 90 дена рок на испорака.9 cm
Пакување : пп торба, по Случаен избор испорака
Картичка Јазик : англиски ИНФОРМАЦИИ : 1 ве Молиме имајте во предвид дека ова е копија верзија. За време на Испорака - Ако не го добиете вашиот купување во рок од 60 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка). како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Големина на : На Картичка : 8.

Главните карактеристики

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,5-7 Години,Grownups
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Материјал:
Хартија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
8.8*6.3 cm
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Игра Колекција Картичка
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
НЕБОТО-043
Бренд Име:
Загатка Градина
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
Не Се Јадат

Избор на клиент