• Новак
Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарствоbeautifule цветДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарствоbeautifule цветДијамант Везови Крстот Бод Кристал

DEN 236.00
DEN 362.88
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 70x90cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Избор на клиент