• Новак
2017 Јапонски Аниме Напад на Титан Леви Cosplay Печатење Платно Ранец Училишни Ранци за тинејџерки Мода Лаптоп Перница

2017 Јапонски Аниме Напад на Титан Леви Cosplay Печатење Платно Ранец Училишни Ранци за тинејџерки Мода Лаптоп

DEN 1310.00
DEN 1871.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Ексклузивен Дизајн Ранец
Големина : 29*14*44cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
lovelive kawaii
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
Маглива убавина
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Појаси
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Печатење

Избор на клиент