• Новак
Квалитетот на Мажите на Жените Возрасни Пливање Очила Анти Fogs Водоотпорен Очила Пливаат Очила Нови

Квалитетот на Мажите на Жените Возрасни Пливање Очила Анти Fogs Водоотпорен Очила Пливаат Очила Нови

DEN 138.00
DEN 184.32
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
Квалитетот на Мажите на Жените Возрасни Пливање Очила Анти Fogs Водоотпорен Очила Пливаат Очила Нови
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Позлата дизајн дава очила моден изглед, направи што повеќе мода и атрактивни Водоотпорен и анти-магла пливање очила дава повеќе јасен поглед во вода Двојно слоеви силикони затворен прстен може да се заштитат очите и Висока еластичност главата на бендот, погоден за различни луѓе Објект Тип : Пливање Очила Материјал : PC, Силикони Пол : Унисекс Дизајн Елемент : Водоотпорен, Анти-Магла, Позлата Леќа, Двојно Слоеви Затворен Прстен, Силикони Главата Бенд Леќа, Големина : 50*35mm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Леќи Во Боја:
Повеќе
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
3.5 см
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
5.0 cm
рамка боја:
Повеќе
Број На Модел На:
HN91

Избор на клиент