• Новак
Нови 120 Дизајни Сјајот Тетоважа Матрицата Цртање За Сликарство Airbrush Тетоважа Stencils За Привремено Хена Шаблони Налепници

Нови 120 Дизајни Сјајот Тетоважа Матрицата Цртање За Сликарство Airbrush Тетоважа Stencils За Привремено Хена

DEN 2276.00
DEN 2528.64
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови 120 Дизајни Сјајот Тетоважа Матрицата Цртање За Сликарство Airbrush Тетоважа Stencils За Привремено Хена Шаблони Налепници
Сега ние се нудат сосема нови професионални 120 Дизајни на Тетоважа Матрицата Книга на непобедлива цена. Со овој трајни компјутер матрицата книга можете да го направите со вашата работа повеќе погодно. На stencils може да се направи на сликата јасно и може да се користи постојано! 120 дизајни за да се избере за својата стручна работа. Спаси многу време од рачно изработени цртање, при употребата на нашите тетоважа матрицата книга. Безбеден и Еколошки! Функција : Број на Модел : Книга W Книга нето тежина:610g Книга големина : 27.5*30cm Еден Матрицата големина : 11*8cm Лесен за Употреба. Висок Квалитет. Самолепливи Хартија. Издржливи и Обновливи 6 Дизајни за Секој Лист хартија. 120 Дизајни Вкупно. Безбеден и Еколошки Пакет Вклучува : 1x Матрицата Книга(W1W120, Вкупно 120designs) Совети : Ако stencils се обоена со многу видови на мастило, откако се користи за неколку пати, можете да ја избришете ги со партал. Само додадете некои алкохол до партал, ефектот ќе биде подобро. Потоа можете да повторна употреба на stencils.

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа матрицата
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
120pcs

Избор на клиент