• Новак
Природниот Кварц Labradorite кристал пушењето цевка пушењето cigarett стапче третман со хидрати

Природниот Кварц Labradorite кристал пушењето цевка пушењето cigarett стапче третман со хидрати

DEN 775.00
DEN 816.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Природниот Кварц Labradorite кристал пушењето цевка пушењето cigarett стапче третман со хидрати Брзо Детали : Материјал : природни Labradorite кварцен кристал тежина : околу 100g димензии : должина : 85-110mm; широк : 25-35mm
Во/]tention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RongDe Накит
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристал, природата кристално
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Број На Модел На:
YD-004
Тип На Производ:
пушењето цевка
Техника:
Врежан
Употреба:
Здрава пушењето
Тема:
пушењето цевка
боја:
Зелена
дизајн:
Кориснички Работи на располагање
Пакување:
Меур хартија внатре и тешко брановидни кутија или дрвени случај надвор

Избор на клиент