• Новак
Нова Мода Жените Esporte Градник Тренингот Correndo Тренингот Се Водат Поместена Racerback Врвот На Резервоар За Топла

Нова Мода Жените Esporte Градник Тренингот Correndo Тренингот Се Водат Поместена Racerback Врвот На Резервоар

DEN 190.00
DEN 240.00
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


Жените Дама Девојка Јога Фитнес Водат Градник Racerback Поместена Градници Тренингот Резервоарот Врвот Вест Спортски Градник Camisole Лесна Работи Велосипедизам Џогирање Салата Градник Култури Блузи
Карактеристики :
1. Трајни ,Анти Деформација
2.Поместена Дизајн им Помогнам и да се Фрлам Ефект - - Направи да Изгледа Секси-Добри За Вашата Градна Форма
3.Безжична Многу Cofort Да Се Носат
Специфики :
Материјали : Најлон + spandex
Бои : Црна/Црвена/Сина/Виолетова
Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога
Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Подлога : Поместена
Големина на Табелата, Големина на Биста(cm/inch) Одговара За L 81-86/31.88-33.85 85 B C M 75-80/29.52-31.49 75 C 80 B C S 70-74/27.55-29.13 70 B C 75 Б
Нето Тежина : (Приближно) 93-98 g
Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Градник ( Вклучени Само Градник)

Главните карактеристики

Бендови Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Поместена
Бренд Име:
oioninos
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
Им Помогнам На
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex
Декорација:
Никој
Рака Тип:
Прилагодени-ремени

Избор на клиент