• Новак
Бесплатен превозот 10 Компјутери гитара Црна Пластична Решетка Род Покритие За Акустична Електричен Бас Гитара Додатоци

Бесплатен превозот 10 Компјутери гитара Црна Пластична Решетка Род Покритие За Акустична Електричен Бас Гитара

DEN 552.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. За Превозот 1. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.com/feedback_suppliers. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.
100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Материјал : Пластични Бои : Црна Димензии : Како што е прикажано во слика Забелешки : не содржи монтажа завртки Пакет се Вклучени : 10 x Решетка Род Маска
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
решетка род маска
Бренд Име:
QHX
Тип:
решетка род маска
is_customized:
Yes
бои:
Црна
Тежина:
2.5 g/парче
Материјали:
Пластични
Димензија:
Како што е прикажано во слика
Забелешки:
Не содржи монтажа завртки

Избор на клиент