• Новак
Bangrui Етиопската Крстот Ѓердан Pendant Earring Прстен Алка Поставена Златна боја Eretrian Накит Африкански Објект Coptic Крстот Abyssini

Bangrui Етиопската Крстот Ѓердан Pendant Earring Прстен Алка Поставена Златна боја Eretrian Накит Африкански

DEN 675.36
Во достапна форма

Пристапност

Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.Никел слободни и да Доведе слободни.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Време На Испорака :
1.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Или замена на предметот за вас. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно).товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10020406
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Алка Earring Прстен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Метали Тип:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Злато Позлатен Eretrian Накит Африкански Објект Coptic Крстот Abyssini
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Повод:
БИЛО
Pendant Големина:
5.3*3.1 Cm

Избор на клиент