• Новак
Висок квалитет Gimbal Поправка на Рамен Кабел за DJI MAVIC ПРО Летало Gimbal Лента

Висок квалитет Gimbal Поправка на Рамен Кабел за DJI MAVIC ПРО Летало Gimbal Лента

DEN 465.12
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
Број На Модел На:
PX931
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE

Избор на клиент