• Новак
MEHOFOTO Цртан филм Облак Винил Фотографија Позадина За Деца на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче фото студио 1553

MEHOFOTO Цртан филм Облак Винил Фотографија Позадина За Деца на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За

DEN 806.00
DEN 1008.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо назад лице за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
S-1553
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
користат за:
Фото Студио
Тема:
цветни позадина
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Избор на клиент