• Новак
2017 Универзална Патнички Адаптер 1 ДО 3 НИ АУ велика БРИТАНИЈА во ЕУ Plug Патување Ѕид AC Адаптер 250V Штекер 10A Конвертор ПРИКЛУЧОК ТИП E F

2017 Универзална Патнички Адаптер 1 ДО 3 НИ АУ велика БРИТАНИЈА во ЕУ Plug Патување Ѕид AC Адаптер 250V Штекер

DEN 76.80
Во достапна форма

Пристапност


Нашите Услуги
Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време
100% сосема нов и висок квалитет адаптер
Компактен дизајн за патниците или семејна употреба
Мала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употреба
Се конвертира AC приклучок
1 име на Производ : мерач адаптер приклучок
2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 10 A.
3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.
4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

Главните карактеристики

Бренд Име:
VOSORON
Номинална Струја:
10A/16A
Број На Модел На:
WDS-9
боја:
Црна, Бела

Избор на клиент