• Новак
Бебе туш партија услуги подароци за гости--мајмун метална Ознака 100pcs/многу детето роденден рекламирање материјали

Бебе туш партија услуги подароци за гости--мајмун метална Ознака 100pcs/многу детето роденден рекламирање материјали

DEN 4063.00
DEN 4416.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Сезона : Пролет Свадба фаворизира,Лето Свадба фаворизира,Падот Свадба фаворизира,Зимски Свадба фаворизира итн. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.затоа што ние ќе направиме се што можеме за да се реши проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.ви благодариме на соработката. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.

Главните карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Децата Ден,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ОЕМ
Шема:
Животните
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc

Избор на клиент