• Новак
Целосна Заштитна Телефон Случај За Huawei Стр 8 Лајт Случај Матирано PC Случај За Huawei P8 Лајт 2017 Случај Модата Тешко Pc Huawei P8 Лајт

Целосна Заштитна Телефон Случај За Huawei Стр 8 Лајт Случај Матирано PC Случај За Huawei P8 Лајт 2017 Случај

DEN 87.00
DEN 95.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Целосна Заштитна Телефон Случај За Huawei Стр 8 Лајт Случај Матирано PC Случај За Huawei P8 Лајт 2017 Случај Модата Тешко Pc Huawei P8 Лајт

Главните карактеристики

Материјал:
Huawei P8 Лајт 2015 Година, Huawei P8 Лајт 2017
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Бренд Име:
GODGIFT
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Пластични
Големина:
5.2

Избор на клиент