• Новак
Заврши DC12V AK4490 + AK4118 + XMOS USB DAC декодер Поддршка Коаксијален Оптички USB 192K 24BIT излез

Заврши DC12V AK4490 + AK4118 + XMOS USB DAC декодер Поддршка Коаксијален Оптички USB 192K 24BIT излез

DEN 1815.00
DEN 2111.04
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

И секој пат,
можеби иста боја Бр.1
Поддршка на Apple системи
Поддршка Андроид платформа (како што се мобилни телефони, треба да се купи OTG податоци линија)
Линија излез поддршка : звучници, засилувачи, надворешен засилувач, итн. ( USB решенија = MX0 S U8 ! )
Опција 3 опис :
AK4490 + AK4118 + XMOS USB DAC декодер Поддршка Коаксијален Оптички USB 192 K 24 BIT излез
AKM декодирање дел е новиот предводник на AK4490 EQ, со користење на супер се тркалаат исклучување коло архитектура, минимизирање на влијанието на музиката сигнал филтер, што PCM-format музика пореално.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.15 d B
Потрошувачка на енергија :
Пакување листа : DAC x1 и DC12 V моќ !
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.

Главните карактеристики

боја:
Опција 1, Опција 2, Опција 3
Пакет:
Yes
Канали:
1
Број На Модел На:
AK4490
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
10W
Тип:
Дома Засилувач

Избор на клиент