• Новак
36 КОМПЈУТЕРИ Бебе Деца Alphanumeric Образовни Загатка Младата Детска Играчка Подароци За бебе

36 КОМПЈУТЕРИ Бебе Деца Alphanumeric Образовни Загатка Младата Детска Играчка Подароци За бебе

DEN 65.00
DEN 81.12
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа може да се малку различни од реалниот објект. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.7 cm
Пакетот вклучува :
1 x Шарени момче
Забелешка
Бојата е само за повикување само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во ваша сопственост над 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Главните карактеристики

боја:
multicolor
Стил:
Животните
Загатка Стил:
Заеднички
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Kacakid
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци,2-4 Години,< 3 години
Број На Модел На:
загатка играчка
Предупредување:
Не се јадат
Материјал:
пена

Избор на клиент