• Новак
Шарени Дрвени Монистра 20pcs 20mm Цртан филм Овошје Дел Шема Spacer Дрво Монистра за накит Одлуки DIY

Шарени Дрвени Монистра 20pcs 20mm Цртан филм Овошје Дел Шема Spacer Дрво Монистра за накит Одлуки DIY

DEN 73.00
DEN 85.92
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Плаќање : Да Ја Прифатиме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress.
Повратни информации :
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Време на испорака : 1 Ali Express Стандард Превозот Обично Трае 14-40 Работни Дена (Не Вклучува Одмор И Викенд) 2 DHL Обично Трае 10-21 Работни Дена (Не Вклучува Одмор И Викенд) 3 ЕМС Обично Трае 10-23 Работни Дена (Не Вклучува Одмор И Викенд) 4 Epacket Обично Трае 10-21 Работни Дена (Не Вклучува Одмор И Викенд) 5 Кина пост воздух пошта Обично Трае 15-40 Работни Дена (Не Вклучува Одмор И Викенд)
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B01237
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
20mm
Шема:
Овошје
боја:
whtie монистра
Тип:
дрвени монистра
Употреба:
за изработка на накит

Избор на клиент