• Новак
27MM Круг Мачка Љубител на Логото Pendant Ѓердан Мода Уметност Гроздобер Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан година HZ1

27MM Круг Мачка Љубител на Логото Pendant Ѓердан Мода Уметност Гроздобер Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан година

DEN 45.00
DEN 75.84
-41 %
Во достапна форма

Пристапност

27 MM Круг Мачка Љубител на Логото Pendant Ѓердан Мода Уметност Гроздобер Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан 2016 година
Опис : Item Материјал : Стакло и Метал Тип : Цинк Легура Боја : како на сликата Објект Состојба : 100% сосема нов & Висок квалитет гарантиран Големина : Pendant : 27mm, Стакло : 25mm
Синџир Должина : околу 50cm
Тежина : околу 15g (без пакување) Конверзија : 1mm=0. исто така y ou може да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) Download (Мобилна Верзија, Прозорец Верзија) Online Време од понеделник до сабота Пекинг Време 8 : 3012 : 00 13 : 30-18 : 00 Њујорк Време 19 : 3023 : 00 1 : 30-6 : 00 Лондон Време 0 : 304 : 00 5 : 3010 : 00 по Московско Време 3 : 306 : 00 7 : 3013 : 00
'.
Пакет Содржина : 1 парче × 1 пакет
Пријателски Потсетување :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>=$7, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел =$180, бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от, (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Главните карактеристики

Метална боја:
Сребро, Бронза
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
L26
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
27*27mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
50CM
is_customized:
Yes
Метална боја:
Сребро бронза
Нето тежина:
Околу 20 g/ парче
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)

Избор на клиент