• Новак
Нови Пристигнување латинска Фудбалскиот Фустани Поставите Жените Танц Здолниште Дама Ballroom Танцување Фустани Конкуренција Ча ча/Румба/Танго Здолниште

Нови Пристигнување латинска Фудбалскиот Фустани Поставите Жените Танц Здолниште Дама Ballroom Танцување Фустани

DEN 4514.00
DEN 4752.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Танц Стил:
Латински јазик
Големина:
S/M/L/XL/XXL

Избор на клиент