• Новак
ABS Хром Предната Решетка Околу Трим Трки Скари Намали за 2011-2013 Peugeot 508 Автомобил стил

ABS Хром Предната Решетка Околу Трим Трки Скари Намали за 2011-2013 Peugeot 508 Автомобил стил

DEN 2808.00
DEN 3120.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.Купувачот мора да ги испрати назад оригиналниот објект(поштенски ќе бидат платени од страна на купувачот освен погрешен точка).Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Ние продаваме бренд-име производи се Кина,
Ве молиме да се чувствуваат удобно купување.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш.
Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
2011-2013 Peugeot 508
Специјални Функции:
Заштитна и Декоративна
Модел Година:
2011-2013
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Дијаметар:
10cm
Бренд Име:
LB
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
2011-2013 Peugeot 508

Избор на клиент