• Новак
Албанија Знаме (1914-1920) 150X90cm (3x5FT) 120g 100D Канцеларија/Активност/парада/Фестивалот/светското првенство/Home Декорација falg

Албанија Знаме (1914-1920) 150X90cm (3x5FT) 120g 100D Канцеларија/Активност/парада/Фестивалот/светското првенство/Home

DEN 316.00
DEN 316.32
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.
Постојат 2 вид на аглите што можете да изберете.Мојот пријател , Можете да нарачате пред , Оставете порака информирате на кој тип на знаме е агол се подобро за вас , јас да f не ви остави порака за агол тип , ќе испрати вратило агол тип(со јаже за врзување,како што е прикажано на сликата)стандардно .
Пример слика
Повеќе други спецификации :

Главните карактеристики

боја:
вратило маска, метал дупки
Големина:
60 x 90cm, 120 x 180cm, 144 x 96cm
Бренд Име:
ziqiang
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ZQ002
Стил:
Летање
Тип:
Печатени
Употреба:
Рекламирање
Јарболот Материјал:
Без Јарболот
is_customized:
Yes

Избор на клиент