• Новак
Обичај 38 x96ковано железо врати пред вратите железо влезните врати hench-d4

Обичај 38 x96ковано железо врати пред вратите железо влезните врати hench-d4

DEN 81600.00
Во достапна форма

Пристапност

thie поцинкуван занает, може да бидете сигурни дека на железо сите површината покриена со дебел слој од цинк слоеви, на пример на отворено високо-voltaeg жица столбови сите се користи оваа жешка натопи поцинкуван methold анти- ' рѓа.
Шангај Henchuang Индустрија Co. значи ние треба да знаете дали е топла натопи поцинкуван занает за да се потврди со производителот јасно. Како потрошувачи кои сакаат да купат железо, ние ве запознаам неколку потребните знаења поени да се заштити вашиот корист.
ве молиме видете подолу нашите ковано железо производство процедури, ние очекуваме да се добро соработуваме со вас .тоа се промени челик форми за да стане повеќе убаво и уметност effecence, во споредба со не фалсификувани производи железо, на фалсификувани производи железо дека зголемување на производство на повеќе занает и производство на време,тоа е треба многу искусни ковач на тепање на челик со differenct foged форми, особено кога производство на комплексни ковано железо гејтс,фалсификувани тепа железо декорација цвеќиња делови кои можат да прикажување на фалсификувани е шарм и effecence, подолу е едноставен дијаграм за да се прикаже мала ковано железо гејтс со фалсификувани занает вовед.
За подобро да се справи , ве молиме јавете се или контактирајте со нас Моб/Whats App : +86-182-2143-6889
.

Главните карактеристики

Вратата Тип:
Стакло
Број На Модел На:
hench-d1
Отворен Стил:
замав
Отворање Метод:
Притисни и Повлечете
Полнење Единица:
Сет
Главен Материјал:
Челик
Позиција:
Комерцијални
Рамка Материјал:
Алуминиум легура
Вратата Материјал:
Челик
Тип:
Влезните Врати
Површина По Завршувањето:
Заврши

Избор на клиент

Чилер
  • Новак

Чилер

DEN 960.00

Со Грејач и антизаглавени систем Под поддршка на структурните гигант Hongfeng Индустриска Група, ПОЗНАТИОТ