• Новак
9W LED Грав Тенџере Светлина 900LM Правоаголна LED Решетката Светилка Истакна AC85-265V LED Грав Кесе Светилка Дома осветлување 4PCs/Многу

9W LED Грав Тенџере Светлина 900LM Правоаголна LED Решетката Светилка Истакна AC85-265V LED Грав Кесе Светилка

DEN 1416.00
Во достапна форма

Пристапност

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Решетката Светилки
Бренд Име:
LC
Број На Модел На:
LC-BCL-AR70-9W
Карактеристики:
Супер-Светли LED Downlights
Напон:
220V,110V
Инсталирајте Стил:
Embeded
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Извор На Енергија:
AC
Баласт:
Електронски
Рефлектор:
огледало
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
моќност:
9W
Прозрачна Флукс:
900LM
Емитуваат светлина бои:
Топло Бела Природна Бела Кул Бело
Заштита класа:
IP20
Работна температура:
Целзиусови Степени -25 - +60
МАТЕРИЈА:
Алуминиум + железо
Големина:
L140MM*W140MM*H100MM
Дупка со ГОЛЕМИНА:
L120MM*W120MM
Примена:
Дома Мебел осветлување

Избор на клиент