• Новак
Женски Летна Количка за Сонце Капи Со УВ Лак за Заштита на Гребенот Плажа Сонцето Капи Капа За Жени

Женски Летна Количка за Сонце Капи Со УВ Лак за Заштита на Гребенот Плажа Сонцето Капи Капа За Жени

DEN 434.00
DEN 628.80
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Кина Пост Воздух Парцела (Помалку од 2 KG, ако повеќе од 2 KG, pls контактирајте со нас)
(1) Тој aneeds околу 15 до 45 дена на патот за повеќето земјата.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Вистински стоки имаат некоја боја разликата со слики во продавница. (обично ние внимателно проверете пред испраќање на стоката, ние не ја испратите на оштетена стока)
Ако не ви се допаѓа добра, можете да се вратите добро, но ќе ги плати сите превозот надомест.
Се Врати Стоката :
Ако постојат проблеми во врска со квалитетот, ние го прифати враќањето на стоката.
Кога стоката испратена надвор, ние не може да го контролира времето за испорака, само да се чека да пристигне таму, pls чекаат трпеливо, но ако не можете да ги пратите на интернет, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе песна за вас. И pls не ја откаже нарачката кога пакетот тоа aon испорака.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. (Вклучувајќи го и превозот надомест за вас и надоместокот за нас)
Pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие пакет за детали адреса за враќање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Број На Модел На:
BP-64
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати

Избор на клиент