• Новак
RUNMEIFA Нови Pendant Ѓердан Шамија Жените Солидна Боја Полиестер Shawls Накит Pendant Шамија Женски Плажа Додатоци Слободен Брод

RUNMEIFA Нови Pendant Ѓердан Шамија Жените Солидна Боја Полиестер Shawls Накит Pendant Шамија Женски Плажа

DEN 283.00
DEN 297.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови Pendant Ѓердан Шамија Жените Солидна Боја Полиестер Shawls Накит Pendant Шамија Женски Плажа Додатоци Слободен Брод

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SW010
Пол:
Жените
Бренд Име:
RUNMEIFA
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
полиестер+накит pendant
Големина:
40cm*170cm
Тежина:
100g прибл
боја:
7 Бои
Сезоната:
Пролет&Лето&есен &зима
АЗО Слободни:
Заштита на животната средина
се користи од страна на :
дами ,студентите Облека појавување
дизајн:
најнов дизајн

Избор на клиент