• Новак
Надворешниот Дијаметар 240MM Нерѓосувачки Челик Задни Диск Сопирачки Роторот За BMW F650 1993-2009 F650CS F650GS F650ST F 650 ГШ Daker

Надворешниот Дијаметар 240MM Нерѓосувачки Челик Задни Диск Сопирачки Роторот За BMW F650 1993-2009 F650CS F650GS

DEN 1238.00
DEN 1440.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
SD025-1
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
1.08kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент