• Новак
Probty Нов Прилагодлив Еластична Градите Тело Подигнат Појас Рака Планината За GoPro HD Херој 1 2 3 4 5 Xiaomi yi SJCAM Камера

Probty Нов Прилагодлив Еластична Градите Тело Подигнат Појас Рака Планината За GoPro HD Херој 1 2 3 4 5 Xiaomi

DEN 464.00
DEN 527.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција ) ве Молиме потврдете трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ. Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има.
Главен материјал : ABS пластика. 2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент. 1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Градите Тело Рака само, Go Pro камери и Завртка во слики погоре НЕ се вклучени
Градите Тело Прилагодлива Лента за околу Рака За Goro HD Херој 2/3 x 1
1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.

Главните карактеристики

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam,NIKON,SONY
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
probty
Тип:
Ремени & Месеци
Број На Модел На:
GP458

Избор на клиент