• Новак
kawaii молив случај лубеницата pencilcase estojo escolar menina papelaria criativa овошје estuches училиште кеси симпатична fourniture

kawaii молив случај лубеницата pencilcase estojo escolar menina papelaria criativa овошје estuches училиште

DEN 72.00
DEN 84.48
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте во мојата продавница
Фото шоу
Пакет : opp вреќа
Име : kawaii молив случај лубеницата pencilcase estojo escolar menina papelaria criativa овошје estuches училиште кеси симпатична fourniture
Answer : ___________________________ Note : 1.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см 2.Ве молиме овозможи 0-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ви благодариме за вашето разбирање

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOUQIWJ
Број На Модел На:
pencilcase
Големина:
21.5cmX11cm
категорија:
Молив Торба
Новина:
Yes
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Тип:
Молив Случај
Материјал:
Кадифен
боја:
лубеницата
Потекло:
Кина Yiwu
Пакување:
Opp Кеси
Стил:
црвено розова
Функција:
Материјал Escolar
Училиште etui на стил:
Lapices торбичка
Материјал escolar melancia детали:
estuches училиште
Карактеристика на lapices кеси:
papelaria
Pencilcase cachet:
Кадифен лубеницата
Молив случај училиште особина:
estojo escolar menina

Избор на клиент