• Новак
Оригиналниот 7inch RJ916-FPC-V1.0 RJ916 ВЕР.00 CLV70136A за таблет компјутер со екран на допир digitizer glass екран на допир панел замена на сензор

Оригиналниот 7inch RJ916-FPC-V1.0 RJ916 ВЕР.00 CLV70136A за таблет компјутер со екран на допир digitizer glass

DEN 264.00
Во достапна форма

Пристапност


1.пред да го поставите цел ,мора да ја потврдите вашата стара екран на допир имаат ист FPC број(RJ916 ВЕР.00 ) или тоа ќе не одговара за вас
Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати соодветен модел кога екранот на допир е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
Она што во пакетот
1pcs екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Главните карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
RJ916 ВЕР.00
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Избор на клиент