• Новак
REAMOR Нерѓосувачки Челик Водител на Кормило Компас 5mm Две Дупка Европската Привлечност и Монистра За DIY Двојно Кожа Хривнија Накит Одлуки

REAMOR Нерѓосувачки Челик Водител на Кормило Компас 5mm Две Дупка Европската Привлечност и Монистра За DIY

DEN 357.00
DEN 594.72
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FKZ017
Објектот Тежина:
5g-8.36g
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик монистра шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра двојно дупка големина:
околу 5mm(0.196 во)
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија

Избор на клиент