• Новак
RUOYE Мода Жените Dangle Earring 10мм Симулирани Бисер Сребро Позлатен Кристал Пеперутка Капка Earring За Жените Накит

RUOYE Мода Жените Dangle Earring 10мм Симулирани Бисер Сребро Позлатен Кристал Пеперутка Капка Earring За Жените

DEN 91.00
DEN 182.40
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Следете нас

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RUOYE
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EH360
Обликотшема:
bowknot
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Пакет:
со кутија (кутија боја е случајна)
style2:
Жените Европа
Моделирање:
Геометриски Облик
Повод:
Партија, свадби.
категорија:
Онлајн Шопинг студ Earring,earings Директориум
Процесот:
Спречување на алергијата
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент